Polski English

Aktualności

2023-09-30

Samorin

Wielkie gratulacje dla Egiski JR ( Ontario HF x El Sara / Saracen ) i jej właścicieli. Egiska wygrała dziś zawody CEI2* 120 km w Samorin ze świetnym tempem i parametrami.

2023-07-29

Kolejne podium Etara JR

Nasz Etar JR ( FRI Farid x Echo Bey Asila/ Psytadel ) podczas sobotniego wyścigu zajął 3 miejsce.

2023-06-24

Etar JR zajmuje 3 miejsce

Nasz chłopak zaskoczył i zajął dziś pięknie wywalczone 3 miejsce.
Etar JR ( RFI Farid x Echo Bey Asila/Psytadel )

2023-06-18

ATUF JR WYGRYWA GONITWĘ

Bardzo udany dzień na Partynicach, ponieważ nasz Atuf JR ( RFI Farid x Atria/Esparto ) wygrał siódmy wyścig na dystansie 1400 m !

2023-04-15

Egiska JR na podium w Samorinie

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ klacz naszej hodowli Egiska JR ( Ontario HF x El Sara/ Saracen ) wraz ze swoimi nowymi właścicielami wywalczyła 2 miejsce na dystansie CEI 1* 100 km, ze wspaniałymi parametrami.

2023-03-17

Sezon stanówkowy 2023

Z radością oferujemy w sezonie 2023 ogiera Mogadiusz, naszej hodowli i własności, wielokrotnego zwycięzcę czołowych nagród imiennych, Derbistę, ogiera arabskiego sezonu 2016 i wielu innych wspaniałych osiągnięć.

Mogadiusz przeszedł próbę dzielności również w rajdach długodystansowych.

Zwycięzca nagrody Derby, Janowa, Kuhaliana i Pierrota, uznany za jednego z czołowych ogierów czystej krwi arabskiej w Polsce.
Wywodzący się z linii Saklawi, posiadający wspaniały rodowód i rewelacyjny charakter.

Linki do wyścigów :
Ogier stacjonuje w Stadzie Ogierów Białka skąd oferujemy wysyłkę świeżego nasienia wszędzie.

2022-11-06

MACHIR JR

Nasz MACHIR JR ( Magoun x Mukata Fata/KA Czubuthan ) odniósł dziś spektakularne zwycięstwo po trudnym finiszu.
Wspaniałe zakończenie sezonu wyścigowego 2022 dla naszej hodowli.

2022-10-08

NAGRODA EKSTERNA NA SŁUŻEWCU

Dziś na torze Służewiec nasza Ornilia Fata JR (Mogadiusz x Czata Fata/Argonne HF)
minęła linie mety jako pierwsza i zdobyła nagrodę Eksterna!

2022-09-25

AMES JR PONOWNIE NA PODIUM!

Ames JR (Psytadel x Altara / Gazal Al Shaqab) zdobył 91,83 punktów podczas Pucharu Narodów w Aachen, zajmując dzięki temu 3 miejsce !!!

2022-08-29

NAGRODA GANGESA

Wczoraj Ornilia Fata JR, córka wyhodowanego przez nas ogiera Mogadiusz (Echo Ofira x Mukata Fata/KA Czubuthan) zajęła na Służewcu 2 miejsce w wyścigu o nagrodę Gangesa!

Ornilia Fata JR ( Mogadiusz x Orczata Fata/Argonne HF )