Polski English

Aktualności

2019-07-28

Eladora JR wygrywa gonitwę!

Podczas 20 dnia wyścigowego Eladora JR, trefowana przez Panią M. Łojek (Stajnia Traf) oraz prowadzona przez dżokeja S. Abaev, wygrała międzynarodową gonitwę eksterierową dla 3-letnich klaczy.

2019-07-23

Atria wystawiona na sprzedaż podczas Summer Sale w Janowie Podlaskim

Podczas Dni Konia Arabskiego 2019, odbywających się w sierpniu, nasza klacz - Atria (Esparto x Altara / Gazal Al Shaqab), została wystawiona na sprzedaż. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w aukcji!

2019-07-20

Mogadiusz 4 w rajdzie w Samorin

Doskonałe wyniki naszej pary rajdowej w Samorin - Piotr Nitka i MOGADIUSZ (Echo Ofira - Mukata Fata/KA Czubuthan) zajęli czwarte miejsce na zawodach w randze CEI 1* (80 km).

2019-05-20

Eladora JR 2 miejsce w Debiutach!

W ostatni weekend, nasza klacz Eladora JR, będąca w treningu u p. M. Łojek zdobyła 2 miejsce w wyścigu dla koni debiutujących!

2019-05-11

Spektakularny Debiut Amesa JR

W ubiegły weekend, czołowy przedstawiciel naszej Stajni w kategorii Pokazy - Ames JR, pozytywnie nas zaskoczył reprezentując również zdolności wyścigowe i zajął 2gie miejsce debiutując w międzynarodowym wyścigu eksterierowym dla koni 3 letnich.

2019-05-06

Orkis JR wygrywa wyścig

Orkis JR wygrywa gonitwę dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi (PASB), które nie biegały, w dystancie na 1600m

2018-08-12

Ames JR zajął 3cie miejsce podczas Narodowego Pokazu Koni Arabskich

Podczas Pokazu Narodowego Ames JR (Psytadel x Altara / Gazal Al Shaqab) wystąpił w klasie ogierków młodszych, w której zajął 3 miejsce.

2018-08-07

Egzyna na Aukcji Koni Arabskich w Krakowie

Egzyna, po wielu latach w naszej Hodowli oraz po zostawieniu wielu fantastycznych potomków, zostanie zaprezentowana do zakupu podczas Aukcji Koni Arabskich w Krakowie, odbywającej się w dniu 9 września.

2018-08-06

Himera JR zajmuje 2gie miejsce

Himera JR w ostatnią sobotę zajęła 2-gie miejsce w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwii arabskiej IV grupy

2018-07-04

4 miejsce AMES JR w silnej klasie ogierków 2 i 3 letnich

W zeszły weekend na pokazie w Radomiu Ames JR pokazywany przez Marka Demczuka zajął 4 miejsce w silnej klasie ogierków 2 i 3 letnich